Tempobet Bonus Konusunda Oldukça Avantajlı!

Tempobet bonus seçenekleri, diğer şirketlere kıyasla çok daha kârlı olmasıyla beraber, diğer şirketlerin adeta kıskanacağı türden bonuslar vermektedir. İlk para yatırma bonusu bilindiği gibi her şirkette vardır fakat Tempobet’te bu bonusa gösterilen önem daha fazladır ve oldukça yüksek verdiğini söyleyebiliriz. Ne kadar yatırım yapılırsa, o yatırımın %50 tutarında bonus verilmektedir. Örnek verecek olursak, Tempobet’e 500 lira yatırdığınız durumda +250 lira bonus hesabınıza eklenecek ve totalde 750 TL bakiyeniz olacaktır.

Ayrıca Tempobet yaptığı çekilişler ile beraber, dikkatleri üzerinde topluyor. Bir ayda yapacağınız 2.000 € ve üzeri para kazanmanız durumunda çekilişlere kazanma fırsatını yakalayacaksınız. Çekilişi kazanırsanız eğer Miami’de 1 haftalık tatil yapma hakkınız bile olabilir. Tabi ki bununla bitmiyor. Ayrıca birçok maça bilet veren Tempobet şirketi, bonusların yanında ek olarak Chealse gibi büyük dev takımların maçını, canlı izleme olanağı tanıyor.

Tüm bu olanaklara bakıldığı, Tempobet’in kullanıcılarına ne denli bir değer verdiğini görüyoruz. Bonus klasmanında zirveye oynayan Tempobet, piyasada yer alan en güvenilir ve kazançlı bahis sitesini olduğunu bir kez daha kanıtlamış durumdadır. Site üzerinde en çok tercih edilen bonuslar, aşağıdaki gibidir.

İlk Üyelik Demo Bonusu

Siteye ilk üye olunduğundan itibaren sürekli yeni bir bonus veren şirket, ilk üyelere demo bonus adı altında üyelik vermektedir. Kullanıcıların siteyi görebilmesi ve bilgi sahibi olabilmesi için verilen bu bonus, kısa süreli aktif edilmiştir. Ayrıca bonusun nakit paraya çevrilme olanağı sağlanmış ve kullanıcıların kar elde etme fırsatı verilmiştir. Demo bonus 1 defa mahsus olduğu için, devamı asla yoktur.

İlk Para Yatırma Bonusu

Kullanıcılar siteden demo bonusu alıp, ardından en az 300 TL’lik bir yatırım yaptığı zaman 500 TL’ye kadar ilk yatırım bonuslarını hesaplarında görecektir. Bu bonusun da diğer bonuslar gibi, çevirme şartları ve limitleri mevcuttur. Bonus hakkında tüm çevirme işlemleri, sitenin üst kısmında bulunan bonuslar sekmesinde görülmektedir. Para yatırma işlemi tamamlandıktan hemen sonra, bonuslar hesaplara aktarılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir